Informacje do klientów w sprawie danych osobowych

Warszawa, 21.05.2018 r.

Przedsiębiorstwo Handlowe Pader Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Al. Prymasa Tysiąclecia 46, 01-242 Warszawa
Adres koresp: ul. Gen. T. Kutrzeby 38, 05-082 Stare Babice
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 8-368-368

 

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (Rozporządzenie).

W związku z powyższym, uprzejmie informujemy, że administratorem Państwa danych jest:

Przedsiębiorstwo Handlowe Pader Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Al. Prymasa Tysiąclecia 46, 01-242 Warszawa

Państwa dane osobowe lub dane osobowe Państwa przedstawicieli przetwarzane będą, zgodnie
z art. 6 Rozporządzenia ust. 1 pkt . a, b, c oraz f:

  • w celu zawarcia i realizacji umowy i będą przechowywane przez okres 6 lat od zakończenia jej realizacji,
  • w celu przedstawiania ofert usług własnych i będą przechowywane do momentu zakończenia umowy,
  • w celu odzyskiwania należności z tytułu zawartych umów oraz sprzedaży usług, a także w celu tworzenia statystyk , zestawień i analiz na potrzeby własne; w tym zakresie dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat od odzyskania należności lub wykonania ostatniej czynności na danych osobowych w procesie windykacji,
  • w celu spełnienia wymagań ustawowych nakładanych na sprzedawcę paliw płynnych (w szczególności wymagań akcyzowych, pakietu przewozowego - tak zwanego SENT, pakietu energetycznego).

Państwa dane osobowe przekazujemy podmiotom, z którymi współpracujemy na potrzeby świadczenia naszych usług, np. podmiotom wykonującym usługi pocztowe, kurierskie, księgowe, prawne, bankowe, informatyczne, archiwizacyjne, transportowe oraz odpowiednim instytucjom państwowym, którym przekazywanie danych wynika z obowiązku ustawowego.

Każdy z Państwa lub Państwa przedstawicieli ma prawo do:

  • dostępu do treści swoich danych,
  • sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia sprzeciwu.

Ponadto mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie może uniemożliwić realizację umowy.

Powyższe informacje mają zastosowanie także do wszystkich Państwa przedstawicieli dlatego uprzejmie prosimy o ich udostępnienie tym osobom.

Niniejsze pismo nie zmienia warunków współpracy, w tym umów łączących strony i ma charakter czysto informacyjny.

Prezes
Sławomir Szymankiewicz

Olej opałowy EKOTERM PLUS – nowoczesność i ekologia systemów ogrzewania?

Hurt ekologicznych, wysokiej jakości paliw grzewczych to dziedzina gospodarki, w której funkcjonuje Hurtownia Pader. Sprzedaż hurtowa oleju opałowego to nasza specjalność.

Ponieważ naszym podstawowym obszarem działania jest Warszawa i województwo mazowieckie będące największym (obok Śląska) okręgiem przemysłowym w Polsce jako hurtownia oleju opałowego w sposób szczególny musimy zwracać uwagę na wymogi ekologii oraz kwestie bezpieczeństwa i terminowość dostaw. W warunkach ogromnego ruchu pojazdów i związanych z tym utrudnień komunikacyjnych nie jest to zadaniem łatwym.

Największym uznaniem klientów spośród oferowanych na rynku krajowym olejów grzewczych cieszy się ekologiczny olej opałowy EKOTERM PLUS produkowany przez PKN Orlen. Dostępny jest on na licznych bazach magazynowych na terenie całego kraju, województwo mazowieckie nie jest tutaj wyjątkiem. Dzięki temu hurtownia paliw Pader mająca podpisane umowy gwarantujące możliwość zakupów na każdej z tych baz może zapewnić realizację szybkich i nieprzerwanych dostaw oleju niezależnie od przestojów (awaryjnych lub technologicznych) jakie mogą wydarzyć na jednej z baz.

Składniki i dodatki oleju napędowo grzewczego EKOTERM PlUS" mają pozytywny wpływ na trwałość eksploatacji pieców grzewczych, zapewniają bardzo ekonomiczne zużycie oleju, oraz minimalną emisję zanieczyszczeń do środowiska.

Hurtownia paliw Pader specjalista w zakresie hurtowej sprzedaży oleju opałowego – proponuje Państwu zakupy oleju EKOTERM PLUS - produktu oszczędnego oraz ekologicznego zapewniającego ekonomiczne i bezpieczne użytkowanie.

Zastosowanie i właściwości oleju opałowego EKOTERM PLUS

Myśląc o zastosowaniu oleju napędowego grzewczego EKOTERM PLUS, mamy na uwadze nie tylko kotły i instalacje , które ogrzewają domy mieszkalne, ale także piece przemysłowe i technologiczne. Realizowany przez hurtownię paliw Pader hurt oleju opałowego spełnia wymagania specyfiki tego rynku . Specjalistyczna sprzedaż oleju Ekoterm Plus ma służyć nie tylko funkcji zapewnienia ogrzewania w różnych obiektach, ale również gwarantować jego ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia spalanie w pomieszczeniach zamkniętych . Należy podkreślić, że olej opałowy EKOTERM PLUS to najlepszy i najlepiej sprzedający się na rynku krajowym olej opałowy lekki nie ustępujący jakością produktom importowanym.

Hurtownia oleju opałowego Pader zapewnia Państwu dostarczenie produktu spełniającego kryteria jakości wymagane dla nowoczesnych systemów grzewczych. Olej opałowy EKOTERM PLUS dzięki walorom jakościowym i ekologicznym doskonale nadaje się do użytku w instalacjach do ogrzewania małych, domowych jak i dużych przemysłowych kubatur pomieszczeń. Nie powinien więc dziwić fakt, że jest to najchętniej wybierany przez województwo mazowieckie i śląskie olej opałowy.

Hurt towaru jest naszą specjalnością – dzięki poprawie oraz ciągłemu wprowadzaniu ulepszeń dążymy do osiągnięcia coraz większych wyników sprzedaży, również w zakresie sprzedaży hurtowej oleju opałowego. Od 18 lat Pader posiada certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora oleju EKOTERM PLUS produkcji PKN ORLEN S.A. – to jedna z większych oznak zaufania, jakim nas obdarzono.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji technicznej dostarczanego przez nas paliwa grzewczego lub środków jego transportu, zapraszamy do kontaktu.

EKOTERM PLUS to starannie wykonany olej grzewczy, łączący najwyższą jakość i bezpieczeństwo eksploatacji. W trosce o komfort użytkowania olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus zawiera odpowiednio dobrane komponenty oraz dodatki uszlachetniające pozytywnie wpływające na ekonomikę zużycia paliwa, a także na żywotność olejowych systemów grzewczych. Dla Państwa wygody olej napędowy grzewczy dostępny jest na terenie całego kraju.

 Właściwości

Jednostki Wartości Metody badań wg
 Wartość opałowa MJ/kg nie niższa niż 42,6 PN-C-04062
 Zawartość siarki %(m/m) nie mniej niż 0,1 PN-EN ISO 20884
PN-EN ISO 20846
 Gęstość w tem. 15ºC kg/m3 nie wyższa niż 860 PN-EN ISO 3675
 Temperatura płynięcia ºC nie wyższa niż -20 PN-EN ISO 3016