Olej opałowy EKOTERM PLUS – nowoczesność i ekologia systemów ogrzewania?

Hurt ekologicznych, wysokiej jakości paliw grzewczych to dziedzina gospodarki, w której funkcjonuje Hurtownia Pader.

Ponieważ naszym podstawowym obszarem działania jest Warszawa i województwo mazowieckie będące największym ( obok Śląska ) okręgiem przemysłowym w Polsce w sposób szczególny musimy zwracać uwagę na wymogi ekologii oraz kwestie bezpieczeństwa i terminowość dostaw. W warunkach ogromnego ruchu pojazdów i związanych z tym utrudnień komunikacyjnych nie jest to zadaniem łatwym.

Największym uznaniem klientów spośród oferowanych na rynku krajowym olejów grzewczych cieszy się ekologiczny olej opałowy EKOTERM PLUS produkowany przez PKN Orlen. Dostępny jest on na licznych bazach magazynowych na terenie całego kraju . Dzięki temu hurtownia paliw Pader mająca podpisane umowy gwarantujące możliwość zakupów na każdej z tych baz może zapewnić realizację szybkich i nieprzerwanych dostaw oleju niezależnie od przestojów ( awaryjnych lub technologicznych ) jakie mogą wydarzyć na jednej z baz.

Składniki i dodatki oleju EKOTERM PlUS mają pozytywny wpływ na trwałość eksploatacji pieców grzewczych, zapewniają bardzo ekonomiczne zużycie oleju, oraz minimalną emisję zanieczyszczeń do środowiska.

Hurtownia Pader proponuje zatem Państwu zakupy oleju EKOTERM PLUS - produktu oszczędnego oraz ekologicznego zapewniającego ekonomiczne i bezpieczne użytkowanie.

Zastosowanie i właściwości oleju opałowego EKOTERM PLUS

Myśląc o zastosowaniu oleju EKOTERM PLUS, mamy na uwadze nie tylko kotły i instalacje , które ogrzewają domy mieszkalne, ale także piece przemysłowe i technologiczne. Realizowany przez hurtownię paliw Pader hurt oleju opałowego spełnia wymagania specyfiki tego rynku . Specjalistyczna sprzedaż oleju Ekoterm Plus ma służyć nie tylko funkcji zapewnienia ogrzewania w różnych obiektach, ale również gwarantować jego ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia spalanie w pomieszczeniach zamkniętych . Należy podkreślić, że olej opałowy EKOTERM PLUS to najlepszy i najlepiej sprzedający się na rynku krajowym olej opałowy lekki nie ustępujący jakością produktom importowanym.

Hurtownia Pader zapewnia Państwu dostarczenie produktu spełniającego kryteria jakości wymagane dla nowoczesnych systemów grzewczych. Olej opałowy EKOTERM PLUS dzięki walorom jakościowym i ekologicznym doskonale nadaje się do użytku w instalacjach do ogrzewania małych, domowych jak i dużych przemysłowych kubatur pomieszczeń.

Hurt towaru jest naszą specjalnością - dzięki poprawie oraz ciągłemu wprowadzaniu ulepszeń dążymy do osiągnięcia coraz większych wyników sprzedaży. Od 18 lat Pader posiada certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora oleju EKOTERM PLUS produkcji PKN ORLEN S.A. – to jedna z większych oznak zaufania, jakim nas obdarzono.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące specyfikacji technicznej dostarczanego przez nas paliwa grzewczego lub środków jego transportu, zapraszamy do kontaktu.

EKOTERM PLUS to starannie wykonany olej grzewczy, łączący najwyższą jakość i bezpieczeństwo eksploatacji. W trosce o komfort użytkowania olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus zawiera odpowiednio dobrane komponenty oraz dodatki uszlachetniające pozytywnie wpływające na ekonomikę zużycia paliwa, a także na żywotność olejowych systemów grzewczych. Dla Państwa wygody olej napędowy grzewczy dostępny jest na terenie całego kraju.

 Właściwości

Jednostki Wartości Metody badań wg
 Wartość opałowa MJ/kg nie niższa niż 42,6 PN-C-04062
 Zawartość siarki %(m/m) nie mniej niż 0,1 PN-EN ISO 20884
PN-EN ISO 20846
 Gęstość w tem. 15ºC kg/m3 nie wyższa niż 860 PN-EN ISO 3675
 Temperatura płynięcia ºC nie wyższa niż -20 PN-EN ISO 3016